top of page

MAVI KIYI

    SUITES

     

Tüm odaları deniz manzaralı olan Mavi Kıyı Suites'in her bir suitinde 2 adet hd TV, 2 adet klima, buzdolabı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi ve ocak bulunmaktadır.  Kaş'ın hareketli gece hayatının içerisinde kapılarınızı kapattığınız anda sessiz ve huzurlu bir şekilde dinlenmeniz için odalarımızda yüksek ses yalıtımı vardır. Otelimiz şehir Merkezinde Antik Likya kaya mezarlarına 1 dakikalık mesafede adını tarihi güzelliklerden alan Likya Caddesinde bulunmaktadır. Kaş Meydanına 300 metre, Küçükçakıl plajına 500 metre, süpermarketlere 250 metrelik mesafede yer almaktadır.

Mavi Kıyı Suites'in her bir suit odasında Bir evde bulunabilecek tüm mutfak ekipmanlarının yanı sıra yerli&yabancı kanalları bulunduran 2 adet HD TV, 2 adet inverter klima, buzdolabı, mikrodalga fırın, elektrikli ocak ve bulaşık makinesi bulunmaktadır. Tüm odalarımız deniz ve muhteşem Kaş manzarasına sahiptir. Katlarımıza asansör ile ulaşım imkanı vardır.

Rengarenk çiçekler ile kaplanmış duvarlarımız, Akdeniz ruhunu taşıyan limon, zeytin ve çam ağaçlarımız ile yemyeşil çimlerimiz sade ve hoş bahçemizi oluşturmaktadır.

Çatı katı odalarımızın buluştuğu noktada Kaş gecelerinin huzurunu hissedeceğiniz panaromik bir terasımız bulunmaktadır.

iletişim

+90 543 940 8565

bottom of page